poniedziałek, 20 maja

Apple udostępnił dziś publicznym beta testerom trzecie wersje beta iOS 17.2 i iPadOS 17.2, umożliwiając osobom niebędącym deweloperami wypróbowanie oprogramowania przed jego wydaniem. Trzecie publiczne bety iOS 17.2 i iPadOS 17.2 pojawią się dwa tygodnie po udostępnieniu przez Apple drugiej publicznej bety.

Publiczni testerzy wersji beta mogą pobrać wersję beta, otwierając aplikację Ustawienia, przechodząc do sekcji Uaktualenia, wybierając opcję „Uaktualenienia beta” i włączając publiczną wersję beta systemu iOS 17 lub iPadOS 17. Wymagana jest rejestracja w witrynie testów beta firmy Apple.

Apple kontynuuje testy beta nowej aktualizacji iOS 17.2, a trzecia wersja beta zawiera nowe funkcje i udoskonalenia istniejących funkcji. A nowego nowego odkrywa dzisiejsza beta?

Ulubione utwory Apple Music

W sekcji Muzyka w aplikacji Ustawienia dostępna jest teraz opcja dodawania utworów do biblioteki muzycznej, gdy są one dodane do ulubionych. Ta funkcja jest domyślnie włączona, ale w razie potrzeby można ją wyłączyć.

Telefon i FaceTime

W ustawieniach telefonu i FaceTime dostępna jest opcja Udostępniaj nazwę i zdjęcie, która wykorzystuje plakat kontaktu. Udostępnianie nazwy i zdjęcia można wyłączyć, ustawić opcję Tylko kontakty lub opcję Zawsze pytaj, co spowoduje wyświetlenie monitu przed udostępnieniem tych informacji innym osobom.

To ustawienie było wcześniej dostępne w aplikacji Wiadomości.

FaceTime

Jeśli dołączysz do połączenia FaceTime zawierającego zablokowany przez kontakt, otrzymacie teraz ostrzeżenie. Apple wyświetla ostrzeżenia w przypadku dołączania do połączenia z zablokowanym kontaktem lub gdy zablokowany kontakt dołącza do połączenia, w którym już uczestniczysz.

Zdjęcia

Podczas otwierania aplikacji Zdjęcia po aktualizacji do systemu iOS 17.2 beta 3 pojawia się monit o zezwolenie aplikacji „Zdjęcia” na dostęp do biblioteki Apple Music. ‌Zdjęcia mogą wówczas używać ‌Apple Music‌ do wybierania utworów do „Wspomnień”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx