sobota, 13 lipca

Apple wypuścił dziś pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 11.4 dla swojej publicznej grupy testerów beta, dzień po tym, jak wersja ta trafiła w ręce deweloperów i niecały tydzień po publicznym wydaniu iOS 11.3, ostatniej ważnej aktualizacji systemu operacyjnego iOS 11.

Beta testerzy, którzy są członkami programu testów beta Apple, otrzymali aktualizację w wersji beta w centrum uaktualnień iOS, po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na swoim urządzeniu.

iOS 11.4 będzie wyglądał bardzo podobnie do iOS 11.3, ponieważ kilka funkcji, które zostały usunięte w ostatniej chwili z iOS 11.3, zostało ponownie wprowadzonych w iOS 11.4.

Aktualizacja obejmuje obsługę funkcji AirPlay 2, umożliwiając odtwarzanie tej samej piosenki na wielu urządzeniach i dodanie Apple TV do aplikacji Dom, a także oferuje Wiadomości w iCloud.

Wiadomości w iCloud były obecne przez cały okres testowania wersji beta systemu iOS 11.3, ale nie zostały ostatecznie udostępnione. Ta funkcja umożliwia przechowywanie wiadomości iMessages w iCloud, synchronizowanie ich na różnych urządzeniach i oszczędzanie cennej przestrzeni dyskowej.

Dźwięk stereo w HomePod jest również dostępną funkcją, ale obecnie nie działa, ponieważ Apple nie dostarczyło oprogramowania HomePod 11.4 programistom lub publicznym testerom beta.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx