piątek, 19 lipca

Firma Apple udostępniła pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji macOS Sierra 10.12.4 dla publicznych beta testerów, dwa dni po wypuszczeniu pierwszej bety 10.12.4 dla deweloperów i trzy dni po wypuszczeniu macOS Sierra 10.12.3.

Beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple mogą pobrać macOS Sierra 10.12.4 beta poprzez mechanizm aktualizacji oprogramowania w Mac App Store.

MacOS Sierra 10.12.4 wprowadza popularny tryb Night Shift z iOS na Mac, dzięki czemu użytkownicy mogą obniżyć ekspozycję światła niebieskiego na swoich ekranach. Uważa się, że niekorzystnie wpływa ono na sen przez naruszanie rytmu dobowego organizmu, a niebieskie światło jest uważane za bardziej szkodliwe niż światło żółte.

Z trybie Night Shift, wyświetlacz Mac automatycznie przesuwa się ze światła zimnego do ciepłego o zachodzie słońca, a następnie zmienia się z powrotem o wschodzie słońca. Użytkownicy mogą też ustawić niestandardowe czasy dla zmiany kolorów wyświetlacza lub włączyć efekt ręcznie. Przełączać się na Night Shift jest dostępne w Centrum powiadomień, a do jej aktywacji użyć można również Siri.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx