niedziela, 24 września

The Wall Street Journal donosi, że Apple testuje prototyp iPhone’a o znacznie większym ekranie niż obecne modele. Raport twierdzi, że ekran może mieć wielkość nawet sześciu cali co jest znaczącym wzrostem w porównaniu z 4-calowym ekranem w iPhone’ie 5, lecz sam taki smartfon nie jest oczekiwany w tym roku. 

Elektroniczny gigant rozpoczął ocenę planu związanego z zaoferowaniem iPhone’a z ekranem od 4,8 cali a nawet sześciu cali, mówią osoby zaznajomione z tematem. To byłby spory skok z 4-calowego ekranu iPhone’a 5 wydanego w zeszłym roku, a w górnej granicy, byłby on  jednym z największych na rynku.

Ludzie zaznajomieni z wewnętrznymi planami spółki wskazują, że firma wydaje się być bardziej skłonny iść do przodu, niż w minionych latach. Dostawcy komponentów twierdzą, że Apple już rozpoczął testy większego ekranu iPhone’ów w ostatnich miesiącach. Apple był szczególnie zainteresowany ostatnimi testami ekranów 4,8 cala, mówią ludzie.

Apple rutynowo testuje urządzenia prototypowe, a te modele mogą nigdy nie zostać wypuszczone. Jednak to nie pierwszy raz kiedy słyszymy, że Apple testuje iPhone’a z większym ekranem. W lipcu gazeta informowała, że Apple testuje większe ekrany zarówno dla iPada i iPhone’a.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx