wtorek, 18 czerwca

Apple rozpoczął sprzedaż odnowionych wersji modeli MacBook Air M3, które pierwotnie pojawiły się w marcu. To pierwsza okazja, by kupić te nowe urządzenia z rabatem.

Ceny odświeżonego 13-calowego MacBooka Air M3 zaczynają się od 5099 zł (zamiast 5999 zł), natomiast odświeżony 15-calowy MacBook Air M3 wyceniono na minimum 5899 zł (zamiast 6999 zł).

W polskim sklepie internetowym Apple obecnie nie znajdziemy jakiegoś wielkiego wyboru tych komputerów. Nie mają one również opcji zmiany konfiguracji tak jak mamy to możliwe kupując MacBooka tradycyjnie. No ale coś za coś.

Modele MacBook Air z 2024 roku nie przynoszą zmian w designie. Odświeżenie dotyczy przede wszystkim ulepszonego czipa M3, który jest nawet o 30% szybszy od poprzedniej generacji M2.

Odświeżone Maki od Apple są niemal identyczne z nowymi produktami. Przechodzą one proces odnawiania, który obejmuje pełne testy funkcjonalności z wymianą wszelkich wadliwych modułów, a także dokładne czyszczenie i inspekcję. Odświeżone produkty objęte są gwarancją AppleCare+ i mają taki sam 14-dniowy okres zwrotu, jak nowe urządzenia Apple oraz roczną gwarancję Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx