czwartek, 30 czerwca

Firma Apple opublikowała na swoim kanale YouTube nową reklamę iPhone’a 7 Plus podkreślając w niej funkcję Trybu Portretowego, która jest dostępna wyłącznie w większym telefonie Apple.

W reklamie, zatytułowanej „Take Mine”, młoda dziewczyna przybywa do greckiej wioski, aby odwiedzić swoją babcię. Po przywitaniu widzimy obie kobiety siedzące w kawiarni, gdzie wnuczka korzystając z iPhone’a 7 Plus robi zdjęcie starszej kobiecie z wykorzystaniem efektu głębi.

https://www.youtube.com/watch?v=r8mR33cp_Fk

Po podejrzeniu zdjęcia babcia wstaje w zachwycie, zaskoczona jego jakością. To przyciąga uwagę innych w kawiarni, a kobieta pyta, czy można również dostać zdjęcie. Dziewczyna nie odmawia. Widząc to wszyscy po kolei chcą mieć zrobione takie samo zdjęcie. Prosi o nie i rybak, i miejscowy muzyk, dzieci, fryzjer, a nawet lokalny pasterz, wszystkie wykonane z efektem rozmytego tła. Reklama kończy się mottem „Tryb portretowy w iPhone’ie 7 Plus – praktycznie magiczny”.

Dzisiejsza reklama iPhone’a 7 Plus jest najnowszą z serii, które prezentowały najnowsze cechy telefonów Apple, jakie jak wodoodporność, zwiększoną żywotność baterii, aparat oraz system operacyjny iOS 10.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx