piątek, 19 lipca

Samsung ogłosił dziś pierwszą aplikację iOS dla swojej popularnej rodziny smartwatchy Gear, które wcześniej były zgodne tylko z systemem Android.

Aplikacja Samsung Gear S przynosi łączność z iPhone’em urządzeń z serii Gear 2 i 3, natomiast aplikacja Gear Fit oferuje podobną kompatybilność co zegarki Gear Fit2. Aplikacje pozwalają właścicielom urządzeń na monitorowanie funkcji i zarządzanie aplikacjami instalowanymi przez Gear appstore.

Chociaż cechy i funkcje są zależne od urządzenia, to użytkownicy iOS będą mogli cieszyć się ponadczasowym i stylowym wyglądem Samsunga Gear S3, odpornego na wodę i kurz, jak również z wbudowanym GPSem, wysokościomierzem/ barometrem i prędkościomierzem.

Dostępny jest on w dwóch modelach – Gear S3 frontier, który czerpie inspirację z aktywnych Explorerów o wytrzymałej konstrukcji, jak również Gear S3 classic bardziej w eleganckim stylu nawiązujący wyglądem do luksusowego zegarka. Użytkownicy będą mogli również śledzić ich sprawność przez monitorowanie przebytej odległości i drogi, tempo biegu, spalone kalorie i tętno.

Oprócz zarządzania aplikacjami na urządzeniach Samsung Gear, użytkownicy mogą także dostosować indywidualne ustawienia aplikacji, powiadomienia o aktualizacjach, oraz włączyć lub wyłączyć automatyczne aktualizacje, a także skorzystać z funkcji Find my Gear w przypadku zagubienia zegarka. Wspierana jest rownież synchronizacja danych dotyczących zdrowia i fitness z S Health, oraz powiadomienia z iPhone’a.

Aplikacje Samsung Gear S i Gear Fit są dostępne do bezpłatnego pobrania na iPhone’a i iPada z App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx