sobota, 2 grudnia

Apple udostępnił dziś na swoim kanale YouTube w Kanadzie reklamę „Shot on iPhone 15 Pro” z piosenkarką Olivią Rodrigo w roli głównej.

Film zawiera krótkie spojrzenie za kulisy teledysku, który Rodrigo i jej zespół nakręcili w całości na iPhonie 15 Pro. Apple po raz pierwszy udostępnił film zza kulis w serwisie YouTube w USA w zeszłym miesiącu, ale obecnie nie jest on publiczny.

Film poświęcony jest teledyskowi do piosenki Rodrigo „get him back!” z jej drugiego albumu „GUTS”, wydanego w zeszłym miesiącu. Apple twierdzi, że w filmie wykorzystano funkcje aparatu iPhone’a 15 Pro i Pro Max, takie jak nagrywanie wideo 4K ProRes przy 60 kl./s i 5-krotny zoom optyczny.

Rodrigo zyskała uznanie dzięki głównym rolom w serialu Disney Channel „Bizaardvark” (2016–2019) oraz serialu Disney+ „High School Musical: The Musical: The Series” (2019–2022). W 2021 roku zyskała sławę po wydaniu swojego debiutanckiego singla „drivers law”, który zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów, a w tym samym roku wydała swój debiutancki album studyjny „SOUR”.

Teledysk do utworu „get him back!” został wydany wkrótce po konferencji Apple prezentującej linię iPhone’a 15 w zeszłym miesiącu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx