piątek, 14 czerwca

Jak podaje DigiTimes, Apple pracuje nad większym iPadem Air z wyświetlaczem o przekątnej 12,9 cala, który byłby największym jak dotąd modelem iPada Air.

Powołując się na źródła branżowe, DigiTimes podkreśla, że w przeciwieństwie do 12,9-calowego iPada Pro, 12,9-calowy iPad Air nie będzie wyposażony w wyświetlacz mini-LED. Zamiast tego urządzenie będzie wyposażone w tę samą technologię LCD, co obecny 10,9-calowy iPad Air.

iPad Air był zawsze dostępny tylko w jednym rozmiarze, więc prawdopodobnie 12,9-calowy iPad Air byłby oferowany jako dodatkowy do modelu z mniejszym ekranem, podobnie jak iPad Pro jest oferowany w wersjach 11 i 12,9-calowej. Niedawna plotka z 9to5Mac głosiła, że Apple pracuje nad dwoma modelami iPada Air szóstej generacji. Chociaż w artykule spekulowano, że Apple może wypuścić większą wersję iPada Air, która będzie dodatkową do obecnej wersji 10,9-calowej, raport „DigiTimes” zawiera pierwszą konkretną wzmiankę o większym wariancie iPada Air.

Obie plotki sugerują, że 12,9-calowy iPad Air może pojawić się stosunkowo niedługo. W związku z tym, że obecny iPad Air z chipem M1 został wprowadzony na rynek ponad półtora roku temu, to nowy model z czipem M2 zostanie wprowadzony na rynek w nadchodzących miesiącach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx