poniedziałek, 27 maja

Apple podniesie cenę pozagwarancyjnej wymiany baterii dla wszystkich modeli iPhone’a starszych niż iPhone 14 jeszcze w tym roku, ogłosiła firma na swojej stronie internetowej. Apple podniesie też ceny wymiany baterii w iPadach i Macach.

Apple twierdzi, że od 1 marca 2023 roku cena wymiany baterii poza gwarancją dla wszystkich modeli iPhone’a 13 i iPhone’a 12, a także starszych modeli iPhone’a wzrośnie o 130 złotych. Zgodnie z kalkulatorem szacunkowym na stronie internetowej, Apple obecnie pobiera opłatę w wysokości 329 złotych za wymianę baterii w większości modeli iPhone’a. Oczywiście ze względu na to, że w Polsce Apple nie ma swoich oficjalnych serwisów, a tylko serwisy autoryzowane, cena ta również obecnie jest bardzo różna.

Apple podniesie również cenę pozagwarancyjnej wymiany baterii dla komputerów Mac i iPada. Wymiana baterii MacBooka Air wzrośnie o 188 złotych, a ceny baterii MacBooka Pro o 270 złotych. Ceny nowszych modeli iPada wzrosną o 270 złotych. Wszystkie zmiany cen będą obowiązywać od 1 marca 2023 r.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx