wtorek, 23 kwietnia

Apple ogłosił dziś oficjalnie, że kolejna specjalna konferencja odbędzie się w środę, 7 września o godzinie 19:00 czasu polskiego. Wydarzenie odbędzie się w Steve Jobs Theatre na terenie kampusu Apple Park w Cupertino w Kalifornii, a do kampusu Apple zaproszono przedstawicieli mediów.

Wrześniowa konferencja skupi się na nowych modelach iPhone’a 14. Spodziewamy się na niej 6,1-calowego iPhone’a 14, 6,7-calowego iPhone’a Max, 6,1-calowego iPhone’a 14 Pro i 6,7-calowego iPhone’a 14 Pro’ Max. W tym roku nie będzie modelu „mini” o przekątnej 5,4 cala, a Apple zdecydował się na większe urządzenia.

Chociaż w standardowych modelach iPhone’a 14 nie pojawią się ogromne zmiany, modele iPhone’a 14 Pro będą miały wycięcie w kształcie pigułki i otworu, które zastąpią „notch”, chip A16, nowy 48-megapikselowy aparat i nie tylko.

Modele iPhone 14 nadal będą korzystać z chipa A15 i nie otrzymają tej samej imponującej technologii aparatu, ale możemy spodziewać się w nich nowych kolorów, zaktualizowanego obiektywu ultraszerokokątnego, szybszego 5G i WiFi 6E.

Wraz z nowymi modeli iPhone’a, Apple zaprezentuje również zaktualizowane zegarki Apple Watch. Opracowywany jest nowy Apple Watch Series 8, który może zawierać zaktualizowany tryb niskiego poboru mocy, dłuższą żywotność baterii, wykrywanie temperatury, chip S8 i inne możliwe funkcje, takie jak wykrywanie wypadków samochodowych.

Apple ma wypuścić również wyższej klasy „Apple Watch Pro”, który będzie miał nowy wygląd, większy rozmiar oraz znacznie trwalszy wyświetlacz i konstrukcję. Apple Watch Pro jest skierowany do sportowców i tych, którzy narażają swoje zegarki na większe nadużycia niż standardowy użytkownik.

Oczekujemy również AirPods Pro drugiej generacji, nowego iPada 10. generacji, odświeżonego iPada Pro, Maca Pro z Apple Silicon i nie tylko, ale poza modelami iPhone 14 i Apple Watch inne urządzenia zobaczymy prawdopodobnie podczas osobnej konferencji w październiku.

Apple będzie transmitować jesienną konferencję na żywo na swojej stronie internetowej, na YouTubie i na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx