sobota, 23 września

Pierwsza jesienna konferencja Apple w środę, 7 września, a wydarzeniu towarzyszy już oficjalna strona internetowa. Podobnie jak w przypadku poprzednich konferencji Apple, jeśli odwiedzicie stronę na iPhonie lub iPadzie, możecie zobaczyć dodatek w rozszerzonej rzeczywistości.

Na konferencję 7 września, zatytułowaną „Far Out”, Apple zaprojektował logo Apple o tematyce kosmicznej i grafikę w stylu czarnej dziury. Rozpoczęcie korzystania z AR umieszcza czarną dziurę na środku pokoju, która następnie pokazuje gwiazdy w kształcie logo Apple, gdy ją przybliżymy.

Aby zobaczyć animację AR, wystarczy otworzyć witrynę konferencji na iPhonie lub iPadzie i dotknąć logo Apple. Stamtąd możesz skanować obszar wokół siebie, aby zobaczyć logo w czasie rzeczywistym, lub wyświetlić je w trybie „Obiekt”, aby uzyskać wyraźniejszy obraz tego, jak wygląda, bez konieczności nawigowania w środowisku fizycznym.

Konferencja Apple rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego w środę 7 września. Oprócz transmisji na YouTube, wydarzenie można oglądać za pośrednictwem strony internetowej Apple oraz w aplikacji Apple TV. Całość opiszemy również na naszej stronie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx