wtorek, 25 czerwca

Apple osiągnął „mocny dwucyfrowy wzrost” liczby użytkowników iPhone’a, którzy wymienili starsze urządzenie na nowsze lub przeszli na iPhone z urządzenia z Androidem, powiedział dyrektor generalny Apple Tim Cook podczas ogłaszania wyników finansowych za drugi kwartał kalendarzowy 2021.

Cook powiedział, że był to najlepszy drugi kwartał pod względem wymian urządzenia na nowsze w historii, a cykl przejścia na model iPhone 12 był ogólnie „bardzo mocny”. Sprzedaż iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max była „szczególnie mocna”.

Cook powiedział, że Apple czuje się „naprawdę dobrze” jeśli chodzi o przyszłość iPhone’a, ponieważ penetracja 5G pozostaje „bardzo niska” i istnieje wiele możliwości wzrostu sprzedaży na rynku 5G. „Jesteśmy na bardzo wczesnym etapie 5G” – powiedział Cook. „Istnieje tylko kilka krajów, gdzie liczba ta jest dwucyfrowa”.

Duża liczba nowych użytkowników iPhone’ów i użytkowników iPhone’ów przechodzących na nowe modele doprowadziła do rekordowego tempa sprzedaży, a iPhone ostatecznie przyniósł 39,6 miliarda dolarów w ciągu kwartału.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx