niedziela, 21 lipca

iOS 16.4 i iPadOS 16.4 pozwoli osobom zarejestrowanym w programie testów beta Apple włączyć wersje beta dla deweloperów lub publicznych testerów bezpośrednio w sekcji Uaktualnienia w aplikacji Ustawienia.

Wyeliminuje to konieczność instalowania profilu z Centrum deweloperów w celu uzyskania wersji beta dla deweloperów, co uprości proces pobierania wersji beta. Istnieje również opcja dla publicznych beta testerów, którzy chcą instalować aktualizacje z mniejszymi problemami.

W nowej sekcji Beta Updates użytkownicy iPhone’a i iPada mogą zarejestrować się w testach iOS 16 Developer Beta lub ‌iOS 16‌ Public Beta. Ci, którzy byli już zarejestrowani w tej wersji beta, będą mieli te opcje włączone automatycznie.

iOS 16.4-uaktualnienia

Należy pamiętać, że aby otrzymywać wersje beta dla deweloperów, wymagane jest członkostwo w Programie dla deweloperów. Aby korzystać z tej funkcji dla iPhone’a lub iPada muszą być one zalogowane przy użyciu tego samego identyfikatora Apple ID, którego użyto do zarejestrowania się w programie dla programistów Apple.

Wszystko wskazuje zatem na to, że zgodnie z wcześniejszymi krokami Apple całkowicie wyeliminuje nieoficjalną możliwość pobierania profili deweloperskich służących instalowaniu deweloperskich wersji beta. Dla użytkowników nie będących deweloperami jedyną możliwością testów pozostaną oficjalne testy beta dla publicznych testerów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx