sobota, 20 kwietnia

Jak informuje DigiTimes, Apple zwiększa starania w usprawnienie produkcji wyświetlaczy mini-LED do swoich nadchodzących, przeprojektowanych 14- i 16-calowych MacBooków Pro inwestując 200 milionów dolarów w zakup nowego sprzętu dla czterech zupełnie nowych linii montażowych mini-LED.

Według raportu, Apple wyda 200 milionów dolarów na zakup dodatkowego sprzętu pod technologię montażu powierzchniowego, aby stworzyć cztery zupełnie nowe linie montażowe przeznaczone do produkcji mini-LED dla nadchodzących MacBooków Pro. Inwestycja i zakup Apple ma zapewnić dodatkową miesięczną pojemność montażu powierzchniowego od 700 000 do 800 000 sztuk MacBooków Pro mini-LED.

Sprzęt, który Apple ma zamiar kupić, trafi do głównego dostawcy modułów mini-LED, firmy Taiwan Surface Mounting Technology. Raport stwierdza, że sprzęt zostanie zainstalowany w fabryce TSMT w Chinach, a cytując źródło, raport mówi, że TSMT potwierdziło zwiększenie mocy produkcyjnych w swoim zakładzie w Dongguan w południowych Chinach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx