czwartek, 25 kwietnia

Po miesiącach plotek i spekulacji, DigiTimes informuje, że Apple planuje ogłosić przeprojektowanego 14-calowego i 16-calowego MacBooka Pro wyposażonego w wyświetlacze mini-LED we wrześniu tego roku.

W powiązaniu z wcześniejszą informacją, że Apple planuje znaczną inwestycję w zwiększenie produkcji mini-LED, Apple planuje zaprezentować swoje przeprojektowane MacBooki Pro pod koniec trzeciego kwartału tego roku. Trzeci kwartał trwa od lipca do września, a Apple zazwyczaj rezerwuje już w lecie czas na coroczne wydarzenie poświęcone iPhone’om, które tradycyjnie odbywa się we wrześniu.

Mark Gurman z Bloomberga powiedział niedawno, że najbliższe tygodnie będą spokojne, ponieważ Apple nie planuje żadnych ważnych ogłoszeń ani ujawnień produktów do czasu premiery swoich nowych iPhone’ów jesienią. Ten raport potwierdzałby twierdzenie DigiTimes o premierze pod koniec trzeciego kwartału, prawdopodobnie we wrześniu.

DigiTimes donosi, że sprzedaż nowych 14-calowych i 16-calowych modeli MacBook Pro osiągnie szczyt w październiku. To jeszcze bardziej upewnia nas w przekonaniu, że jego premiera powinna odbyć się już we wrześniu biorąc pod uwagę, że dostawcy wyświetlaczy mini-LED nadal nie nadążają z ich produkcją. Podobnie jak w przypadku premiery iPada Pro z chipem M1, Apple może ogłosić nowe MacBooki Pro podczas wrześniowej konferencji, ale rozpocząć sprzedaż przykładowo z miesięcznym opóźnieniem.

Nowe MacBooki Pro zostaną poddane najbardziej radykalnej przebudowie w stosunku do linii MacBooków w ostatnich latach. Oczekuje się, że nowe MacBooki Pro będą miały płaską konstrukcję, więcej portów, w tym HDMI i czytnik kart SD, szybszą wersję układu Apple SIlicon M1 oraz jaśniejsze i bardziej żywe wyświetlacze dzięki włączeniu technologii mini-LED.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx