sobota, 25 maja

Apple podpisał umowę na adaptację bestsellerowej powieści Gartha Risk Hallberga „Miasto w ogniu”, ogłosiła dziś firma Apple. Osiem odcinków serialu zadebiutuje w Apple TV+.

W serialu „Miasto w ogniu” studentka New York University zostaje zastrzelony w Central Parku 4 lipca 2003 roku. Samantha Cicciaro jest sama; nie ma świadków i bardzo mało dowodów fizycznych. Zespół jej przyjaciół gra w jej ulubionym klubie w centrum miasta, ale ona wyjeżdża, by się z kimś spotkać, obiecując, że wróci. Nigdy tego nie robi. W trakcie śledztwa w sprawie przestępstwa przeciwko Samancie okazuje się, że jest kluczowym łącznikiem między serią tajemniczych pożarów w całym mieście, sceną muzyczną w śródmieściu i zamożną rodziną zarządzającą nieruchomościami z przedmieścia, która łamie się pod wpływem wielu sekretów, które skrywają.

Serial jest tworzony przez Josha Schwartza i Stephanie Savage, którzy będą również pełnić rolę showrunnerów i producentów wykonawczych. Savage i Schwartz stworzyli takie seriale jak „Plotkara”, „Nancy Drew”, „Klub żon astronautów”, „Dynastia” i wiele innych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx