poniedziałek, 26 lutego

Apple zaktualizował swoją listę produktów przestarzałych i wycofanych dodając do niej iPhone’a 6, ponieważ minęło już ponad pięć lat od ostatniej sprzedaży tego urządzenia. iPhone‌ 6 miał nieco odmienny cykl sprzedaży więc trafia na listę dopiero teraz.

iPhone 6 został wydany we wrześniu 2014 roku wraz z iPhone’em 6 Plus. Był sprzedawany w 2015 roku jako tańsza opcja po wprowadzeniu na rynek iPhone’a 6s, a następnie wycofany w 2016 roku wraz z wprowadzeniem na rynek iPhone’a 7. Model został ponownie wprowadzony jako tańszy model iPhone’a w wybranych krajach w 2017 roku i był sprzedawany do września 2018 roku.

iPhone 6 Plus, siostrzany telefon iPhone’a 6, został dodany do listy modeli przestarzałych na początku tego roku.

iPhone 6 i 6 Plus były pierwszymi urządzeniami oferującymi obsługę Apple Pay i był także pierwszym modelem, który Apple zaoferował dwóch rozmiarach. Apple kontynuuje strategię wydawania wielu rozmiarów telefonów od czasu premiery iPhone’a 6 i 6 Plus.

Lista produktów przestarzałych zawiera urządzenia, które Apple przestał sprzedawać ponad pięć lat temu i mniej niż siedem lat temu. Apple zapewnia serwis i części do starych urządzeń przez okres do 7 lat lub zgodnie z wymogami prawa, ale naprawy zależą od dostępności części.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx