środa, 24 kwietnia

Apple doświadcza problemów ze swoim dostawcą danych pogodowych, przez co wielu użytkowników nie widzi na bieżąco informacji o pogodzie na żywo i prognoz dla regionów w aplikacji Pogoda.

Wszystko wskazuje na to, że problem dotyczy wielu użytkowników na całym świecie, a dotyczy to aplikacji Pogoda na kilku platformach Apple, w tym iOS, iPadOS, watchOS i macOS.

błąd-pogoda-ios

Apple próbuje obecnie rozwiązać problem z usługą pogodową, a zgodnie ze stroną internetową Stan systemu wynika, że usługa może być spowolniona lub niedostępna. Apple twierdzi, że problem dotyczący „części użytkowników” i zaczął się około piątej rano, chociaż sam zauważyłem że problem istniał już również wczoraj, a u niektórych użytkowników iPhone’a od czasu wydania aktualizacji iOS 16.4 tydzień temu.

Apple przygotowuje się do wydania iOS 16.4.1 na iPhone’a, według źródła, które ma udokumentowane osiągnięcia w zakresie nadchodzących aktualizacji oprogramowania. Nie jest jasne, kiedy aktualizacja będzie dostępna, ale prawdopodobnie zostanie wydana w tym lub przyszłym tygodniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx