sobota, 18 maja

Apple udostępnił dziś nową reklamę o nazwie „Float”, która podkreśla nowego iPada Pro 2020 i jego klawiaturę Magic Keyboard. Film przedstawia kolorowego kolibra latającego wokół równie kolorowego wyświetlacza ‌iPada Pro‌ z dołączoną klawiaturą Magic Keyboard.

Unoszący się koliber nawiązuje do dopasowania Magic Keyboard, dzięki której iPad „unosi się” nad klawiaturą i można go ustawić w regulowanych kątach widzenia.

Przedstawiamy nowego‌ iPada Pro‌. Jest szybszy niż większość laptopów na PC i ma najbardziej zaawansowany wyświetlacz mobilny. Dzięki kamerom Wide i Ultra Wide Pro oraz nowemu skanerowi LiDAR przenosi AR na wyższy poziom. Aha, i unosi się na nowej podświetlanej Magic Keyboard z gładzikiem.

Reklama zwraca także uwagę na nowy system obiektywów ze skanerem LiDAR ‌iPada Pro‌ i zawiera hasło „Twój następny komputer”.

Apple zadebiutował w marcu nowymi 11 i 12,9-calowymi modelami iPada Pro i jednocześnie wprowadził nową klawiaturę Magic Keyboard. Klawiatura miała zostać wypuszczona w maju, ale Apple wypuścił ją wcześniej, już w ubiegłym tygodniu, a nowe akcesorium będzie dostępne dla klientów od tego tygodnia.

Ceny iPada Pro zaczynają się od 3899 złotych, a klawiatury Magic Keyboard – od 1499 złotych. Oba urządzenia można zamówić na stronie Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx