sobota, 20 kwietnia

Już w poniedziałek o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się kolejna wirtualna konferencja Apple. Plotki sugerują, że wydarzenie skupi się na przeprojektowanych 14- i 16-calowych modelach MacBooka Pro z szybszą wersją chipu M1, jaśniejszymi wyświetlaczami mini-LED i nie tylko.

W dzisiejszej notatce dla inwestorów z Wedbush, analityk Dan Ives powiedział, że AirPods trzeciej generacji prawdopodobnie również zostaną ogłoszone na tym wydarzeniu. Mówi się, że nowe AirPods mają podobny wygląd jak AirPods Pro, ale bez aktywnej redukcji szumów i mogą mieć lepszą jakość dźwięku i kilka innych nowych funkcji.

AirPods trzeciej generacji zostały już wyprodukowane i są gotowe do premiery wynika z kontrolami łańcucha dostaw Wedbush, co zwiększa prawdopodobieństwo, że zostaną ogłoszone podczas poniedziałkowej konferencji Apple.

Na początku tego tygodnia konto na chińskiej platformie mediów społecznościowych Weibo, znanej jako @PandaIsBald, również twierdziło, że AirPods trzeciej generacji zostaną ogłoszone podczas wydarzenia Apple w przyszłym tygodniu. W zeszłym miesiącu to samo konto dokładnie ujawniło, że Apple ogłosi iPada dziewiątej generacji podczas wrześniowej konferencji.

Byłaby to pierwsza aktualizacja standardowych AirPods od czasu premiery AirPods drugiej generacji w marcu 2019 roku. Cena AirPods drugiej generacji wynosi 799 złotych z etui ładującym i 999 złotych z etui do ładowania bezprzewodowego.

Aktualizacja AirPods Pro ma nastąpić dopiero w przyszłym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx