sobota, 22 czerwca

Astropad ogłosił dziś premierę nowej wersji oprogramowania Luna Display, które wraz z aktualizacją 5.0 wprowadza obsługę komputerów z systemem Windows.

Luna Display to mały klucz sprzętowy, który umożliwia używanie iPada lub komputera Mac jako dodatkowego wyświetlacza dla głównego komputera Mac. Działa nieco podobnie do funkcji macOS Big Sur Sidebar, ale działa zarówno z komputerami Mac, jak i iPadami.

Użytkownicy Luna Display, którzy posiadają już klucz sprzętowy w wersji USB-C, mogą zaktualizować oprogramowanie do nowej wersji, aby używać urządzenia zamiennie między komputerami Mac i PC. Oznacza to, że użytkownicy komputerów Mac, którzy mają Luna Display, mogą teraz używać go również z komputerami PC, podłączając iPada do komputera, aby służył jako dodatkowy wyświetlacz.

Aplikacja Luna Display została przeprojektowana tak, aby obsługiwała zarówno komputery PC, jak i komputery Mac, a aktualizacja wprowadza również szybszy przepływ konfiguracji dla komputerów Mac M1. Wyświetlacz Luna można kupić na stronie Astropad. Przez ograniczony czas jest dostępny w niższej cenie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx