niedziela, 19 maja

Apple udostępnił zwiastun nowego serialu „Wybrzeże moskitów” z Justinem Theroux w roli głównej, który pojawi się w Apple TV+ w piątek, 30 kwietnia.

Serial na podstawie powieści pod tym samym tytułem to historia Aliego Foxa, jankeskiego wynalazcy samouka, człowieka, który we własnym mniemaniu wie wszystko i stara się zmusić wszystkich, by postępowali zgodnie z jego życzeniem. Ofiarą jego eksperymentów pada rodzina: żona, dwóch synów i dwie córki bliźniaczki. Kiedy wydaje się, że Ameryka stoi u progu zagłady, a w rodzinnych stronach nikt już go nie słucha, wraz z całą rodziną wyjeżdża do Ameryki Środkowej, gdzie w tropikalnej dżungli chce stworzyć idealną społeczność. Wiele z jego pomysłów obraca się przeciwko niemu, a miłość rodziny przeradza się w nienawiść.

Oparty na bestsellerowej książce Paula Theroux, która obchodzi w tym roku 40 rocznicę powstania, „Wybrzeże moskitów” to porywająca przygoda i wielowarstwowy dramat postaci, będący następcą niebezpiecznej podróży radykalnego idealisty i genialnego wynalazcy, Allie Fox (w tej roli Justin Theroux).

Pierwsze dwa odcinki serialu będą miały premierę 30 kwietnia, a pięć kolejnych odcinków pojawiać się będą co piątek po premierze. Wraz z Theroux w serialu występują Melissa George, Logan Polish i Gabriel Bateman.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx