wtorek, 23 lipca

W swoim dzisiejszym artykule Bloomberg krótko wspomina, że ​​10 września na swoim wydarzeniu medialnym Apple zaprezentuje nie tylko nowe modele iPhone’a, ale także nowe iPady.

Firma z Cupertino planuje wprowadzić nowe wersje swoich telefonów i tabletów na evencie 10 września, powiedziała osoba znająca zagadnienie, a firma obiecała „jeszcze kilka zamienników do grania” w zakresie swoich produktów, ponieważ próbuje odeprzeć Samsunga i chińskich producentów sprzedających tańsze telefony.

O dacie 10 września jako termin prezentacji medialnej Apple donosił wcześniej serwis AllThingsD i został potwierdzony w ciągu następnych kilku dni przez wiele innych źródeł, ale impreza miała koncentrować się wyłącznie na iPhone’ie i iOS 7.

Biorąc pod uwagę różne informacje na które powoływał się wcześniej Bloomberg, możliwe jest, że jest to błąd, gdyż wszystkie wcześniejsze pogłoski sugerowały, że nowe iPady pojawią się bliżej końca roku. Mówiło się także nieoficjalnie, że wersja sytemu iOS 7 na iPady pojawi się kilka tygodni później niż na iPhone’y co wskazywałoby na późniejszy, osobny event prezentujący nowe modele tych urządzeń z gotowym już systemem iOS 7.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx