niedziela, 24 września

Parallels, firma stojąca za popularnym oprogramowaniem do wirtualizacji o nazwie Parallels, wypuściła nową iPadową aplikację i subskrypcję o nazwie Parallels Access, która umożliwia użytkownikom iPada i iPada mini na zdalny dostęp i korzystanie z aplikacji systemu Windows lub Mac na ich urządzeniach.

Z Parallels Access możesz zwiększyć produktywność poprzez dostęp do komputera i aplikacji desktopowych z dowolnego miejsca. Jesteś w stanie uzyskać dostęp do profesjonalnych aplikacji biznesowych i wszystkich swoich rozrywek, takich jak strumieniowe wideo z komputera Mac lub PC na iPadzie. A zrobisz to tak, jakby wszystkie Windowsowe lub Macowe aplikacje zostały zaprojektowane dla iPada.

Aplikacja pozwala użytkownikom na interakcję z ich desktopowymi aplikacjami w ten sam sposób jak wchodzą w interakcje z ich aplikacjami na iPadzie, z pełną gamą tych samych gestów co na iPadzie dla kompatybilnych aplikacji. Parallels Access przekłada kliknięcia myszką i poruszanie się nią w alternatywną, iPadową obsługę.

Użytkownik musi pobrać darmową aplikację Parallels Access Desktop na swój komputer a także aplikację na iPada. Następnie uzyska on dostęp do swojego komputera za pomocą aplikacji podobnej do Sprinboarda i możliwość przełączania się między aplikacjami na iOS tak jak na iPhone’ie czy iPadzie . Aplikacje na iPadzie są dostępne tylko w trybie pełnoekranowym.

Aplikacja, choć darmowa, wymaga wykupienia usługi subskrypcji i kosztuje 79,99 dolarów rocznie na komputerze z systemem zarejestrowanego klienta. Parallels oferuje bezpłatną 14-dniową wersję próbną, która pozwala użytkownikom na przetestowanie aplikacji przed zakupem.

Parallels Access jest dostępny za darmo dla iPada i iPada mini i możecie go pobrać tu.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx