środa, 19 czerwca

Apple Watch, który można nosić podczas pływania i wykonywania innych sportów na wodzie, ma specjalną funkcję stworzoną do pozbycia się wody z głośników chroniąc tym wewnętrzne elementy.

Slow Mo Guys, znani z filmów związanych z nauką i technologią, które wykorzystują kamery w zwolnionym tempie, przyjrzeli się jak działa funkcja pozbywania się wody z Watch Apple z bliska i w zwolnieniu.
Jak pokazuje nagrany film, Apple Watch przechodzi przez 10 cykli, w których głośniki wibrują, wypychając całą wodę z wnętrza. W zwolnionym tempie widać siłę, z jaką wypychana jest woda i jest to dość imponujący efekt wizualny.

Planując korzystanie z Apple Watch w wodzie lub po rozpoczęciu treningu pływackiego, użytkownicy mogą ustawić funkcję blokady wody, która ma zapobiegać włączaniu się wyświetlacza po wystawieniu na działanie kropelek wody.

Po wyłączeniu, funkcja włączana za pośrednictwem Centrum sterowania uruchamia funkcję, która wypycha wodę z głośnika, gdy obracamy cyfrową koroną Apple Watch. Funkcje blokady wody i pozbywania się wody są dostępne w Apple Watch Series 2 i nowszych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
3 lat temu

„funkcję, która wyrzuca wodę z głośnika, gdy cyfrowa korona Apple Watch jest włączona.” Super technologia. W sensie Google tłumacz, bo nie redaktor który to napisał. Bo albo nie wie jak to działa, albo język z którego to tłumaczył jest dla niego bardzo obcy…

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx