poniedziałek, 4 marca

Do Apple TV trafił dziś nowy film „Tatą być”, który jest dokumentem o ojcostwie widzianym przez obiektyw sześciu mężczyzn z całego świata. Film zawiera wywiady, materiały z domowego kina i opinie znanych osobistości takich jak Patton Oswalt, Judd Apatow i Will Smith.

„Tatą być” wyreżyserowała Bryce Dallas Howard, a film zawiera również wywiady z jej ojcem Ronem Howardem, jej zmarłym dziadkiem i jej bratem. „Tatą być” można znaleźć w aplikacji ‌Apple TV‌+ na dowolnym urządzeniu obsługującym aplikację ‌Apple TV‌.

Z innych wiadomości o filmach ‌Apple TV+ firma Apple udostępniła dziś film „Bankier” za darmo dla każdego. Oznacza to, że nawet jeśli nie subskrybujecie usługi Apple TV+, o ile macie dostęp do aplikacji TV możecie wyszukać film „Bankier” i oglądać go za darmo do 30 czerwca.

„Bankier” miał swoją premierę w Apple TV+ w marcu i jest kontynuacją prawdziwej historii biznesmenów Bernarda Garretta i Joe Morrisa, którzy opracowali zuchwały i ryzykowny plan podjęcia rasistowskiego establishmentu w latach 60-tych XX wieku, pomagając innym Afroamerykanom w realizacji amerykańskiego snu.

Apple udostępnił film „Bankier” z okazji amerykańskiego dnia Juneteenth. Z tej samej okazji można za darmo obejrzeć również jeden odcinek serialu dokumentalnego „List do mojego idola …” i kilka wybranych filmów, takich jak „The Hate U Give” i „Selma”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx