czwartek, 25 lipca

Zdjęcie wysłane do chińskiego forum Weiphone ujawnia podobno specyfikację nadchodzącego 13,3 calowego MacBook’a Pro firmy Apple. Specyfikacja pokazuje jedynie nieznaczne ulepszenia w stosunku do obecnego modelu.

Z nowości widzimy w nim jedynie 2.5GHz procesor Ivy Bridge, wraz z grafiką Intel HD Graphics 4000 GPU. Zdjęcie pokazuje również dodanie Bluetooth 4.0 i szybszego standardu USB 3.0 do linii laptopa Mac . Inne specyfikacje pozostają jednak takie same jak w obecnej generacji MacBook’a Pro. Warto zauważyć, że rozdzielczość ekranu jest taka sama czyli 1280×800 zamiast zapowiadanego wyświetlacza „Retina” wysokiej rozdzielczości. RAM, dysk twardy i specyfikacja SuperDrive również pozostają takie same, sugerując, że komponenty te nie dadzą dramatycznej oszczędność na grubości urządzenia.

Autentyczność zdjęcia jest niemożliwa do zweryfikowania. Autor na forum informuje, że pochodzi ono od „przyjaciela z wewnątrz Apple”.

Firma Apple ma wprowadzać nowe produkty na Worldwide Developer’s Conference (WWDC) w przyszłym tygodniu. Zaprezentowana specyfikacja MacBook’a Pro wykorzystująca procesor Ivy Bridge to zmiana, której można się było spodziewać. Pogłoski jednak sugerują, że może zobaczymy więcej uaktualnień, przynajmniej w niektórych modelach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx