wtorek, 25 czerwca

Serwis 9to5Mac donosi, że Apple zaprezentuje zaktualizowane wersje niemal wszystkich swoich produktów Mac w następnym tygodniu na Worldwide Developers Conference, informując o „co najmniej czterech” z pięciu urządzeń Mac, które ulegną modernizacji.

Najbardziej solidnym kandydatem do uaktualnienia jest MacBook Pro, który już wcześniej został ogłoszony przez wiele źródeł, który ma być szczuplejszy i bardziej podobny do linii Air. Apple iMac oraz MacBook Air są również uważane za prawdopodobne, które doczekają się odświeżenia i zaprezentowania w przyszłym tygodniu. Raport twierdzi, że zarówno MacBook Pro jak i MacBook Air otrzymają ultra-wysokiej rozdzielczości wyświetlacze Retina, choć chodziły też plotki o tym, że i iMac dostanie taki wyświetlacz w przyszłości.

Jeśli Apple planuje aktualizować tylko cztery urządzenia ze swojej linii komputerów, ostatnie miejsce to Mac mini lub Mac Pro. 9to5Mac argumentuje, że bardziej prawdopodobna jest aktualizacja Maca mini, zważywszy, że właśnie zostały wydane nowe procesory Ivy Bridge, które mogą być zastosowane w 13-calowym MacBooku Pro, a także właśnie w odświeżonym Macu mini.

Wreszcie dzisiejszy raport informuje, że wraz z masowymi aktualizacjami komputerów, Apple może również wprowadzić nowe i zaktualizowane akcesoria, choć szczegółów na temat tych planów pozostają nieznane.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx