sobota, 25 maja

Na polskim rynku pojawił się innowacyjny i zdecydowanie nietypowy powerbank marki Xtorm – model XP070 Xtreme Powerbank Portable Power Socket 70W.

Wyróżnia się on tym, że może ładować urządzenia zewnętrzne nie tylko za pośrednictwem portów USB (typu A oraz C), ale również poprzez klasyczne gniazdko AC, do którego możemy podłączyć urządzenia ze standardową wtyczką. Nowość idealnie sprawdzi się np. podczas wakacyjnych czy weekendowych wyjazdów, zapewniając możliwość łatwego ładowania wszelkich przydatnych w podróży (i nie tylko) urządzeń.

Xtorm_Powersocket_1

Xtorm XP070 Xtreme Powerbank Portable Power Socket 70W dostępny jest w ofercie oficjalnego dystrybutora marki Xtorm na polskim rynku, firmy K-Consult Sp z o.o. Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą mieć zawsze przy sobie solidny zapas energii (pojemność powerbanka to 19,200 mAh/ 69 Wh) i zamierzają wykorzystywać go do zasilania zarówno urządzeń ładowanych przez porty USB, jak i tych, które ładować lub zasilać można wyłącznie z klasycznego gniazdka (np. sprzęt biwakowy, nietypowe ładowarki, etc).

To właśnie ta wszechstronność jest podstawową zaletą urządzenia – oferuje ono 1 gniazdko AC (zapewniając prąd o maksymalnym natężeniu 70W), 1 port USB-C 30 W PD (który można wykorzystać też do ładowania powerbanka) oraz 1 port USB-A 12 W.

Powerbank wyróżnia się również kompaktową, odporną na uszkodzenia obudową – pokryta jest ona gumowanym, tłumiącym wstrząsy, materiałem, zaś gniazdko AC jest dodatkowo zabezpieczone specjalną szczelną klapką. Na obudowie, oprócz portów i logotypu producenta, znajdziemy również czytelny wyświetlacz LCD, informujący o stanie naładowania urządzenia.

Urządzenie jest już dostępne na polskim rynku, w cenie 849 zł.

Dodajmy, że w ofercie K-Consult dostępne są również inne produkty Xtorm, zaprojektowane z myślą o zastosowaniach turystycznych i outdoorowych – m.in.:

mata solarna Xtorm SolarBooster 21W, pozwalająca szybko i sprawnie naładować zarówno dowolny powerbank, jak i smartfon/tablet/nawigację GPS, etc. Oczywiście, najlepszą wydajność ładowania uzyskamy podczas słonecznych dni – jednak urządzenie potrafi również efektywnie dostarczać energii podczas zachmurzenia (dzięki zastosowaniu w nim wydajnych paneli fotowoltaicznych SunPower®). Dzięki 2 portom ładowania (USB-C i USB-A) mamy możliwość ładowania 2 urządzeń jednocześnie, a panele są zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami. Wyświetlacz LCD pokazuje wydajność panelu słonecznego i wartość mocy ładowania (w amperach), zaś oczka na obudowie pozwalają wygodnie montować i troczyć matę np. do plecaka, namiotu itp. W urządzeniu zastosowano układ Xtorm APM, który automatycznie równoważy moc podłączonych urządzeń, aby zapobiec przeładowaniu lub przegrzaniu. Cena: 779 zł.

powerbank Xtorm Rugged 20 000 mAh 30W, wyposażony w złącze USB-C PD, pozwalające mu na szybkie ładowanie urządzeń obsługujących PD 30W. Urządzenie jest zamknięte w solidnej, wodo/wstrząso/pyłoodpornej obudowie (spełniającej wymagania certyfikatu IP65) i ma wbudowaną latarkę 100 lm. Ma ono również cztery porty (USB-C PD 30W, USB-C PD 15W, 2x USB Quick Charge 3.0 18W – port USB-C może być wykorzystywany zarówno do ładowania innych urządzeń, jak i powerbanka).  Cena: 449 zł

– solidny kabel zasilający Xtorm Xtreme USB-C PDwykonany z aluminium i pokryty oplotem nylonowym z domieszką włókien DuPont™ Kevlar®, sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach i z powodzeniem dostarczy energię z/do powerbanków, mat solarnych i ładowarek Xtorm do dowolnych urządzeń zewnętrznych. Kabel ma 1,5 m długości. Cena: 149 zł

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx