niedziela, 19 maja

Apple wypuścił wczoraj nowe etui Smart Battery Case dla iPhone’a XS, XS Max i XR, a jednostki testowe są w rękach mediów i niektórych szczęśliwców, którzy otrzymali wczesne dostawy.

Wielu użytkowników iPhone’a X zastanawia się, czy etui Smart Battery Case dla iPhone’a XS będzie działało ze starszym modelem, biorąc pod uwagę, że oba urządzenia są prawie identyczne pod względem wyglądu, a odpowiedź wydaje się być pozytywna, choć istnieje pewna niepewność.

Dziś rano, Rene Ritchie z iMore’s włożył iPhone’a X z systemem iOS 12.1.2 w etui dla smartfona iPhone XS i otrzymał komunikat o błędzie sugerujący, że iPhone X nie jest kompatybilny z obudową.

Jednak zaktualizował iPhone’a X do wersji iOS 12.1.3 i był w stanie doprowadzić iPhone’a X do ładowania w etui. Poinformował również, że iPhone X będzie ładował się z etui z baterią, jeśli zniknie wyskakujące okno niekompatybilności.

 


 
 


 

Jeden z użytkowników był w stanie również doprowadzić iPhone’a X do ładowania w etui Smart Battery dla iPhone’a XS, a Chris Welch z The Verge powiedział podczas testów, że mógł naładować Phone’a X z systemem iOS 12.1.2 przez etui dla iPhone’a XS Max.

Wygląda więc na to, że w oparciu o tę ograniczoną liczbę testów iPhone X będzie ładował się w obudowie Smart Battery Case dla iPhone’a XS, chociaż mogą pojawić się problemy ze zgodnością na iOS 12.1.2. Jeśli obudowa nie ładuje iPhone’a X, jak zasugerował Ritchie, możesz zrestartować iPhone’a lub zaktualizować system do iOS 12.1.3, aby działał poprawnie.

Warto zauważyć, że chociaż iPhone’a X można ładować w etui dla iPhone’a XS, to jego dopasowanie nie jest precyzyjne. Otwory głośnika i mikrofonu nie są wyrównane, a wycięcie w aparacie jest nieco przesunięte.

Inteligentne etui Smart Battery Case dla iPhone’a XS, XS Max (i prawdopodobnie XR) mają 10,1 Wh baterie, które przedłużają żywotność każdego iPhone’a. Obudowy Smart Battery w cenie 619 złotych można kupić w sklepie internetowym Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx