środa, 29 czerwca

Samsung zamierza zaprezentować swoje, tegoroczne, nowe flagowe smartfony 20 lutego, ale już przed debiutem benchmarki nowego modelu S10 + zostały udostępnione w Slashleaks.

Zgodnie z danymi obecne iPhony firmy Apple, wyposażone w chipy A12, przebijają procesor Snapdragon 855 w smartfonie Samsunga.

Galaxy S10+, który ma 6 GB pamięci RAM, uzyskał wynik Geekbench 4 w testach pojedynczego rdzenia na poziomie 3413 i wynik wielordzeniowy 10 256.

 

Dla porównania, układ Bionic A12 w telefonie iPhone XS ma jednordzeniowy wynik Geekbench równy 4 797 i wynik wielordzeniowy równy 11 264.

Chipy z serii A firmy Apple często przewyższają chipy Qualcomm, z których korzysta Samsung, ponieważ Apple projektuje swoje chipy sam i jest w stanie zaoferować ściślejszą integrację sprzętu i oprogramowania. Jak wyjaśnił AnandTech w recenzji iPhone’a XS i XS Max, chipy Apple są znacznie bardziej wydajne.

Chociaż testy porównawcze często nie odzwierciedlają rzeczywistego wykorzystania urządzenia, dane sugerują, że najnowsze, jednak już zeszłoroczne iPhone’y Apple będą szybsze niż tegoroczne smartfony Samsunga. Biorąc pod uwagę, że zarówno A12, jak i Snapdragon 855 to superszybkie procesory z łatwością radzące sobie z grami i codziennymi zadaniami, to użytkownicy Androida jakoś poważniej tego nie odczują.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx