poniedziałek, 22 kwietnia

Warner Bros. ogłosił dziś plany uruchomienia nowej usługi przesyłania strumieniowego, która połączy treści HBO Max i Discovery+. Marka HBO zostanie wyeliminowana, a usługa przesyłania strumieniowego będzie się nazywać po prostu „Max”.

HBO przeszło przez ostatnie lata kilka różnych działań rebrandingowych, ponieważ wcześniej istniały usługi przesyłania strumieniowego HBO GO i HBO Now, które zostały połączone w HBO Max w 2020 roku choć w Polsce pojawił się dopiero w zeszłym roku. Rebranding „Max”, który porzuca nazwę HBO, nastąpił po fuzji Discovery i WarnerMedia w 2022 roku. W momencie fuzji nowo utworzona firma Warner Bros. Discovery dała jasno do zrozumienia, że HBO Max zostanie ostatecznie połączone z Discovery +, a grudniowe plotki wskazywały na nazewnictwo „Max”.

Warner Bros. twierdzi, że obecni abonenci HBO Max, którzy subskrybują ją za pośrednictwem HBO, będą mieli dostęp do Max w tej samej cenie, co ich subskrypcja HBO Max, a więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej HBO Max. Ci, którzy subskrybują za pośrednictwem telewizji, telefonu komórkowego lub dostawcy usług bezprzewodowych, zostaną poinformowani o wszelkich zmianach cen lub planów.

„Max” ma zostać uruchomiony w STanach Zjednoczonych już 23 maja i będzie zawierał treści HBO Max i treści Discovery TV, takie jak HGTV, Food Network, ID, TLC i inne. Wraz z uruchomieniem usługi Warner Bros. ogłosił także nowy serial telewizyjny o Harrym Potterze, a także kolejny prequel Gry o Tron.

Nie wiadomo jeszcze kiedy „Max” wejdzie oficjalnie do Europy i Polski.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx