piątek, 2 czerwca

Wraz za wcześniejszymi zapowiedziami od dziś w Polsce mamy możliwość skorzystania z usługi HBO Max.

HBO Max to nowa platforma streamingowa, która zastąpiła dotychczasowe HBO GO. HBO Max ma przyciągnąć widzów rozszerzoną ofertą w porównaniu do starego HBO GO, którego zastępuje. Teraz znaleźć można na niej filmy od Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network i wielu innych po raz pierwszy w jednym miejscu.

W ramach nowej usługi możliwe jest oglądanie na 3 urządzeniach jednocześnie, stworzenie 5 profili z ręcznie dobieranymi treściami. Została także udostępniona usługa pobierania filmów wideo. Wybrane filmy i programy będą dostępne w nowej jakości 4K HDR Dolby Vision i z dźwiękiem Dolby Atmos. Co ważne, z dniem wystartowania HBO Max w Polsce, obecni subskrybenci HBO Go przechodzą bezpośrednio do nowej usługi. HBO Max wprowadziło nową, specjalnie dedykowaną aplikację, która automatycznie zastąpiła starą.

Usługa startuje od dziś w bardzo promocyjnej ofercie. Standardowy koszt abonamentu miesięcznego to 29,99 złotych. Jeśli jednak zarejestrujecie się od dziś do 31 marca 2022 r., otrzymacie abonament w specjalnej cenie 19,99 złotych na cały okres trwania nieprzerwanej miesięcznej subskrypcji.

HBO Max można oglądać na urządzeniach takich jak iPhone i iPad, telefonach i tabletach z systemem Android, telewizorach Apple TV, Android TV, Chromecast, Samsung TV, LG, przeglądarkach Chrome OS, MacOS, Windows PC, konsolach PS5, PS4, Xbox Series X|S i Xbox One. W przyszłości ma pojawić się jeszcze więcej urządzeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx