sobota, 18 maja

Opierając się na plotkach o nowym flagowym modelu iPhone’a, dyrektor generalny Apple, Tim Cook, powiedział inwestorom, że konsumenci są skłonni zapłacić więcej za najlepszego możliwego iPhone’a, jaki mogą otrzymać.

Podczas ogłaszania najnowszych wyników finansowych za czwarty kwartał 2022 roku czyli okres około świąteczny, Cook podzielił się szczerą uwagę, która może być zapowiedzią nadchodzącego kierunku Apple.

Odpowiadając na pytania dotyczące rosnących cen Apple iPhone i trwałości rosnących średnich cen sprzedaży, Cook nie zauważył problemu stwierdzając, że konsumenci byliby zadowoleni wydając więcej na lepszy produkt. Warto zauważyć, że obecny topowy iPhone 14 Pro Max z 1 terabajtem pamięci jest obecnie wyceniony w Polsce na 10 499 złotych.

„Myślę, że klienci są gotowi naprawdę się postarać, aby otrzymać jak najwięcej w tej kategorii”, powiedział Tim Cook podczas ogłaszania wyników finansowych, stwierdzając, że iPhone stał się „integralną” częścią życia. Podkreślił, w jaki sposób iPhone jest używany do codziennych płatności, kontroli inteligentnych domów i przechowując dane dotyczące zdrowia i bankowości. Chociaż komentarze Cooka nie oznaczają oficjalnie, że nadchodzi „iPhone Ultra”, wskazują one na plany większego zróżnicowania między modelami iPhone’a pod względem cen i funkcji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx