środa, 17 kwietnia

Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple rozważa wprowadzenie nowego modelu iPhone’a, który byłby modelem wyższym niż obecne modele Pro i Pro Max najwcześniej w 2024 roku. W oparciu o te ramy czasowe urządzenie może być częścią linii iPhone 16 lub nowszej.

Jeszcze we wrześniu 2022 w swoim newsletterze „Power On” Gurman informował, że w tym roku iPhone 15 Ultra może zastąpić model iPhone 15 Pro Max. Jednak w dzisiejszym wydaniu swojego biuletynu sugeruje, że Apple może zamiast tego wypuścić Ultra jako dodatkowy model z najwyższej półki w wyższej cenie najwcześniej w przyszłym roku.

„Zamiast zmieniać nazwę Pro Max na Ultra, Apple może dodać iPhone’a z jeszcze wyższej półki nad obydwoma modelami Pro” – powiedział Gurman. „Wewnętrznie firma dyskutuje właśnie o tym – potencjalnie przed premierą iPhone’a w 2024 roku”.

Nie jest jasne, w jaki sposób nowy model Ultra różniłby się od Pro i Pro Max, ale Gurman spekulował, że urządzenie może zawierać dodatkowe ulepszenia aparatu, szybszy czip, większy wyświetlacz i być może bezportową konstrukcję bez złącza Lightning lub USB-C. Powiedział, że urządzenie będzie „droższe” niż iPhone 14 Pro Max, którego cena zaczyna się od 7199 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx