piątek, 19 kwietnia

Apple zaprezentuje linię iPhone 15 podczas konferencji we wtorek, 12 września. Jak wynika z raportu tajwańskiej firmy badawczej TrendForce kluczowymi funkcjami, które zdominują konferencję mają być ulepszenia aparatów w poszczególnych urządzeniach. Mówi się nawet, że ulepszenia są „kluczowym czynnikiem”, który „może przechylić szalę dla potencjalnych nabywców”.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, TrendForce informuje, że zarówno standardowy iPhone 15 jak i iPhone 15 Plus będą wyposażone w czujnik kamery typu warstwowego dostarczony przez Sony. Poprzednie raporty wskazywały, że czujnik ten będzie w stanie wychwycić więcej światła, a firma badawcza stwierdziła, że pozwoli to na lepszy zakres dynamiczny zdjęć.

TrendForce potwierdził również pogłoski, że iPhone 15 Pro Max będzie wyposażony w peryskopowy teleobiektyw, który zwiększy możliwości urządzenia w zakresie zoomu optycznego. Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział wcześniej, że obiektyw umożliwi maksymalnie 5- lub 6-krotny zoom optyczny w porównaniu z obecnym 3-krotnym w modelach iPhone 14 Pro.

Na koniec firma badawcza podała, że zgodnie z powszechnymi plotkami wszystkie cztery modele iPhone’a 15 będą wyposażone w port USB-C i Dynamic Island. Dynamic Island otacza przedni aparat i czujniki Face ID i wyświetla takie informacje, jak alerty systemowe i wydarzenia na żywo.

W przypadku modeli Pro spodziewane są dodatkowe ulepszenia w tym lżejsza tytanowa ramka, konfigurowalny przycisk akcji, czip A17 Bionic, obsługa Wi-Fi 6E i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx