środa, 17 kwietnia

Według Jeffa Pu, analityka firmy inwestycyjnej Haitong International Securities, podstawowe modele iPhone 15 i iPhone 15 Plus, które zostaną wprowadzone na rynek jeszcze w tym roku, będą wyposażone w 48-megapikselowy obiektyw tylnego aparatu.

W swojej najnowszej notatce badawczej Pu informuje, że 48-megapikselowy obiektyw w tych modelach będzie wykorzystywał nowy, trzywarstwowy sensor, który może uchwycić więcej światła w celu poprawy jakości obrazu. Jednak w oparciu o ostatnie kontrole łańcucha dostaw, Pu uważa, że warstwowy czujnik prawdopodobnie napotka problemy z wydajnością, które mogą spowodować opóźnienia w produkcji iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus. Na razie oczekuje się, że urządzenia zostaną wprowadzone na rynek we wrześniu.

Apple po raz pierwszy wprowadził 48-megapikselowy obiektyw aparatu w iPhonie 14 Pro i iPhonie 14 Pro Max w zeszłym roku. Obiektyw umożliwia użytkownikom robienie 48-megapikselowych zdjęć ProRAW, które zachowują więcej szczegółów w pliku obrazu, zapewniając większą elastyczność edycji.

Pu jako pierwszy poinformował, że modele iPhone’a 15 Pro nie będą posiadać przycisków półprzewodnikowych z powodu „problemów projektowych”. Nadal oczekuje, że modele iPhone’a 15 Pro będą miały tytanową ramkę, ulepszony czip A17 Bionic, zwiększone 8 GB pamięci RAM i powtórzył informację, że wszystkie cztery modele iPhone’a 15 będą miały port USB-C.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx