niedziela, 29 stycznia

Apple poinformował, że jesienią do Apple TV+ trafią trzy nowe seriale dokumentalne z których każdy będzie analizować świat z innej perspektywy.

Pierwszy z nich, „Tiny World”, ukaże się 2 października i tego dnia zadebiutuje od razu sześć odcinków. Narratorem „Tiny World” będzie aktor Paul Rudd, który będzie patrzył na świat „oczami najmniejszych stworzeń”, aby przyjrzeć się temu, co robią, by przetrwać, używając „zupełnie nowej technologii kamer”.

Kolejny, którego premiera będzie miała miejsce 13 listopada to „Becoming You”. Zobaczymy w nim badania, jak pierwsze 2000 dni dzieci kształtują ich życie. Seria obejmuje ponad 100 dzieci z całego świata, od Nepalu po Japonię i Borneo, badających sposoby, w jakie dzieci uczą się myśleć, mówić i przechodzić od urodzenia do piątego roku życia. Sześć odcinków ukaże się również w dniu premiery.

Ostatnim serialem dokumentalnym, którego premiera odbędzie się 4 grudnia, jest „Ziemia nocą w kolorze”. Opowiadany przez Toma Hiddlestona, śledzi nocne zwierzęta za pomocą „kamer nowej generacji”, aby „ujawniać nowe spostrzeżenia i nigdy wcześniej nie widziane zachowania”. Seria sześciu odcinków została nakręcona na sześciu kontynentach, od koła podbiegunowego po afrykańskie łąki.

Apple TV‌+ to usługa telewizji strumieniowej Apple, dostępna za 24,99 złotych miesięcznie. Apple nadal zapewnia roczną bezpłatną usługę tym, którzy kupią iPhone’a, iPada, Maca lub urządzenie Apple TV.

Wczorajsze plotki sugerują, że Apple planuje wprowadzić dodatkową zawartość AR dla Apple TV+, dzięki którym będzie można widzieć aspekty ze scen seriali telewizyjnych, takie jak postacie lub przedmioty i wyświetlać je na iPhonie lub iPadzie widza, aby można je było zobaczyć tak, jakby znajdywały się bezpośrednio w otoczeniu użytkownika. Nowe seriale przyrodnicze Apple mogłyby dobrze wykorzystywać taką technologię.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx