niedziela, 14 lipca

Według chińskiej witryny MyDrivers, trzecia generacja Apple iPhone’a SE będzie miała konstrukcję podobną do iPhone’a XR z Touch ID i będzie ostatnim iPhone’em firmy z wyświetlaczem LCD.

Wygląd trzeciej generacji iPhone’a SE jest oparty na iPhonie XR i będzie on wyposażony w skaner linii papilarnych Touch ID wbudowany w boczny przycisk, a także wyświetlacz LCD, chip A15 Bionic i łączność 5G. W raporcie zauważono, że urządzenie ma być ostatnim iPhonem firmy Apple z wyświetlaczem LCD, a przyszłe iPhone’y przejdą na OLED lub inne, bardziej zaawansowane technologie wyświetlania.

MyDrivers sam przyznał, że ich doniesienia są nieco sprzeczne z innymi niedawnymi doniesieniami, że iPhone SE trzeciej generacji będzie dalej posiadał ten sam wygląd co model drugiej generacji, ale upiera się, że te obecne są poprawne. iPhone SE obecnie ma ten sam projekt, co wycofany iPhone 8, ze skanerem Touch ID wbudowanym w przycisk Home.

Plotki dotyczące wyglądu następnego iPhone’a SE nieco się pogmatwały, a pogłoski z wiarygodnych źródeł, takich jak Ming-Chi Kuo i Ross Young, początkowo mówiły, że urządzenie będzie wyposażone w wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala, taki jak iPhone XR, ale z tradycyjnym przyciskiem z Touch ID. W tym roku Kuo i Young wycofali te oczekiwania, mówiąc, że iPhone SE trzeciej generacji będzie miał ten sam wygląd, co obecny model z przyciskiem Home.

Zamieszanie wokół iPhone’a SE można wyjaśnić tym, że 6,1-calowy model może być czwartą generacją tego modelu. Young spodziewa się, że iPhone SE czwartej generacji zostanie wprowadzony na rynek w 2023 roku, wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala i przedni aparat z otworem pod kamerę.

MyDrivers informuje, że trzecia generacja iPhone’a SE zostanie podobno wypuszczona wiosną 2022 roku i rozpocznie się z 64 GB pamięci masowej i taką samą ceną podstawową jak obecny model.

MyDrivers ma mieszane osiągnięcia jeśli chodzi o plany związane z Apple. Chociaż witryna błędnie sugerowała, że iPhone 7 Plus będzie faktycznie nazwany iPhone Pro, a iPad Air czwartej generacji zostanie wprowadzony na rynek w marcu 2021 roku, to słusznie przewidziała, że iPhone 7 będzie dostępny z maksymalnie 256 GB pamięci, oraz że iPad Pro trzeciej generacji będzie zawierał układ 7 nm z ośmioma rdzeniami, a iPad Air czwartej generacji będzie wyposażony w większy wyświetlacz, układ Bionic A14, złącze Smart Connector z obsługą klawiatury Magic Keyboard, port USB-C i głośniki stereo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx