środa, 17 kwietnia

Apple udostępnił dziś publicznie iOS 15.0.1, który jest pierwszą oficjalną aktualizacją systemu operacyjnego iOS 15 wydanego we wrześniu. iOS 15.0.1 pojawia się dwa tygodnie po premierze ‌iOS 15‌ i jest aktualizacją z poprawkami błędów.

Aktualizację iOS 15.0.1 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się urządzenia bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania należy przejść do Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

Dzisiejsza aktualizacja naprawia błąd związany z Apple Watch, który miał wpływ na użytkowników iPhone’a 13. Wielu posiadaczy iPhone’a 13 nie było w stanie korzystać z funkcji umożliwiającej odblokowanie iPhone’a za pomocą uwierzytelnionego zegarka Apple Watch podczas noszenia maseczki.

Dzisiejsza aktualizacja naprawia również błąd, który mógł powodować nieprawidłowe wyświetlanie ostrzeżenia o zapełnieniu pamięci w aplikacji Ustawienia. Apple wydał również nową wersję iPadOS 15.0.1, która zawiera te same poprawki.

Apple powiedział również, że planuje naprawienie błędu Core Animation, który uniemożliwia niektórym programistom pełne wykorzystanie wyświetlaczy ProMotion 120 Hz do animacji aplikacji, co może również znajdować się w aktualizacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx