czwartek, 28 września

Steve Jobs

W związku ze zbliżającą się trzecią rocznicą śmierci Steve’a Jobsa, dyrektor generalny Apple Tim Cook wysłał notatkę do pracowników firmy prosząc ich, aby poświęcili trochę czasu dla upamiętnienia „wielu sposobów jakimi Steve sprawił, że nasz świat jest lepszy.”

W niedzielę obchodzić będziemy trzecią rocznicę odejścia Steve’a. Jestem pewien, że wielu z was będzie myślało o nim w tym dniu, wiem że tak będzie.

Mam nadzieję, że znajdziecie chwilę, aby docenić tych wiele sposobów, jakimi Steve sprawił, że nasz świat jest lepszy. Dzieci uczą się w nowy sposób dzięki produktom jakie sobie wymarzył. Najbardziej twórczy ludzie na Ziemi korzystają z nich do komponowania symfonii i piosenek pop, do pisania wszystkiego, od powieści i poezji do smsów. Praca Steve’a stała się płótnem, na którym artyści mogą teraz tworzyć swoje arcydzieła.

Wizja Steve’a rozszerzona została daleko poza jego lata życia, a wartości na których zbudował Apple będą zawsze z nami. Wiele pomysłów i projektów nad którymi dziś pracujemy rozpoczęło się po jego śmierci, ale jego wpływ na nie – i na każdego z nas – są jedyne w swoim rodzaju.

Choć Steve Jobs zmarł trzy lata temu, w dniu 5 października 2011 roku, były prezes Apple nadal ma znaczący wpływ na firmę. Jego czwarte piętro biura pozostało nietknięte od jego śmierci, a obecny prezes Apple Tim Cook, podkreśla praktycznie we wszystkich wywiadach jaki wpływ Jobs wywarł na kierunek spółki i na rozwój nowych produktów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx