piątek, 8 grudnia

200122-1280

Prototyp iPhone’a 6 w trybie „test mode” trafił na sprzedaż w serwisie eBay. Według opisu przedstawionego przez wystawiającego go użytkownika telefon został wysłany do niego przypadkowo podczas przedłużenia umowy z Verizon.

Mam do sprzedania, nowy nigdy nie używany prototyp Apple iPhone 6. Apple nie daje możliwości posiadania takich telefonów, a ja przypadkowo dostałem jeden odnawiając swoją umowę. Jak widać ze zdjęć, urządzenie nie posiada systemu iOS8, i raczej jest w prawdziwym trybie deweloperskim. Brak oznaczenia FCC z tyłu urządzenia i numeru modelu. To jest prawdziwa okazja !!! Port Lightening jest czerwony, co jest pewną oznaką prototypu. Urządzenie sprzedaję takie jakie jest. Nie mogę zagwarantować, że będzie dzwonić lub oraz że będzie działał aparat. Jednak mogę zagwarantować, że urządzenie to 64GB iPhone 6, który został wysłany do mnie z Verizon. Urządzenie jest dostarczane z pudełkiem, ładowarką, słuchawkami i ładowarką, a także wszystkimi formalnościami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt ze mną.

Wygląda na to, że urządzeniu zainstalowane jest mnóstwo różnych narzędzi diagnostycznych pasujących do tych, które wyciekały już wcześniej.

200128-1280

200131-1280

iPhone 6 testowy3

iPhone 6 testowy4

iPhone 6 testowy2

Zakładając, że aukcja jest prawdziwa Apple może się nią wkrótce zainteresować i usunąć z eBay. Sprawdźcie to, póki jeszcze można! Aukcja osiągnęła już cenę 13 700 dolarów i kończy się za ponad 4 dni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
edek
edek
9 lat temu

juz jest 50 tys $$$ !!!

Adrian
Adrian
9 lat temu

Może ten iPhone jest na Androidzie?

Arrczi
Arrczi
9 lat temu

Ten to ma farta 🙂
Nie dość, że wogóle mógł kupić iPhon 6 to jeszcze teraz samochód sobie kupi.

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx