niedziela, 3 marca

LG G FLEX w Play

LG to firma koreańska, przodująca w nowych technologiach. Szczególną uwagę zwracają oferowane przez nią smartfony, głównie ze względu na kreatywność i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Obecnym flagowcem producenta jest LG G Flex. Czym może zaskoczyć klienta? Dlaczego jego pojawienie się na rynku wzbudziło tak duże zainteresowanie?
Ekran na miarę współczesności

Cechą, która rzuca się od razu w oczy, jest lekko zakrzywiony kształt telefonu. Dzięki niemu trzymanie aparatu w dłoniach jest wygodne, podobnie jak rozmowa. Jednak najważniejszym czynnikiem, który wyróżnia LG G Flex z tłumu innych nowoczesnych smartfonów, jest przede wszystkim fakt, że zakrzywienie wpływa na jakość odbioru przekazów multimedialnych. Za jego sprawą ekran doskonale dostosowuje się do pola widzenia człowieka. Producent dodatkowo zastosował matrycę Real RGB HD, która gwarantuje głębię kolorów. Telefon ma bardzo duże rozmiary – przekątna ekranu to aż 6 cali, a jego długość wynosi 16 cm. Na LG G Flex powinny się więc decydować głównie te osoby, którym nie przeszkadzają naprawdę pokaźne modele.
Samonaprawiający się telefon

Po jakimś czasie każdy telefon zaczyna się niszczyć, pojawiają się na nim rysy, co w przypadku nowych, drogich modeli jest dla właściciela zazwyczaj bardzo bolesne. LG G Flex to przełom na rynku, ponieważ jego tylna obudowa została pokryta specjalną powłoką posiadającą właściwości regenerujące. Zarysowania, jakie pojawiają się na niej w czasie użytkowania, samodzielnie się naprawiają. Warto podkreślić, że wymagana jest do tego temperatura przynajmniej 25 stopni Celsjusza. Dodatkowo, należy pamiętać, że krzywizna telefonu utrudnia rysowanie się ekranu.
Innowacyjne rozwiązania

LG jednak poszło o krok dalej, chcąc zadziwić swoich fanów. Smartfon został bowiem wyposażony w wielofunkcyjny przycisk tylni. Jego obsługa jest bardzo łatwa i co najważniejsze – intuicyjna, ponieważ w momencie trzymania telefonu, palec wskazujący dłoni zazwyczaj samoistnie znajduje się na przycisku. W ten sposób użytkownik może swobodnie sterować głośnością urządzenia. Przycisk pozwala także na sprawne wykorzystywanie skrótów funkcyjnych. Projektanci opracowali funkcję automatycznego odbierania połączeń, czyli „Answer Me”. Osoba korzystająca z telefonu musi jedynie przyłożyć aparat bezpośrednio do swojego ucha. Z kolei funkcja „Knock” pozwala na włączenie ekranu tylko za pomocą pojedynczego stuknięcia.
Cena

LG G Flex to smartfon idealny dla wielbicieli nowinek technicznych. W momencie wchodzenia na rynek europejski model wyceniono na 899 EUR. Obecnie jego cena zmalała. W wolnej sprzedaży telefon można kupić już za około 2500 zł. Znajduje się on również w ofercie polskich operatorów komórkowych. Przykładowo Play proponuje kupno LG G Flex w „Nowej Formule Europa Unlimited” już za złotówkę, przy miesięcznym abonamencie 179,90 zł. W sieci Orange model można nabyć w cenie 1899 zł w ramach oferty „Smart Plan Halo 109.90”, natomiast Plus udostępnia aparat w taryfie „Progres Bez Limitu 359” za 3 zł. T-Mobile ostatecznie zrezygnował z dystrybucji LG G Flex.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx