wtorek, 30 maja

iOS in the Car

Prawie rok po ogłoszeniu, Apple wydaje się być gotowy na wprowadzenie swojej inicjatywy „iOS in the Car” u swoich pierwszych partnerów wynika z raportu w Financial Times. Artykuł twierdzi, że Volvo, Mercedes-Benz i Ferrari – gdzie starszy wiceprezes firmy Apple Eddy Cue jest członkiem zarządu – będą pierwszymi partnerami Apple.

Choć nigdzie nie pada bezpośrednio nazwa iOS in teh Car to artykuł twierdzi, że kierowcy będą mogli korzystać z map Apple do nawigacji na ekranie samochodowej deski rozdzielczej, a także oglądać filmy, słuchać muzyki, wykonywać połączenia i wysyłać wiadomości tekstowe dzięki pełnej integracji systemu z Siri. Gazeta twierdzi, że premiera nastąpi w Genewie podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych Motor Show.

Dyrektor Apple powiedział, że przyszłość „iOS in the Car” jest „bardzo ważna” dla firmy Apple i jest niezbędną „częścią ekosystemu”. Podczas zeszłorocznego WWDC Apple twierdził, że współpracuje z wieloma partnerami w tym z Hondą, Nissanem, Chevroletem, Hyundaiem i wieloma więcej, oprócz Ferrari, Volvo i Mercedesa. Doniesiono na początku tego roku, że iOS in the Car jest nękany przez problemy organizacyjne, ale jeśli raport Financial Times jest dokładny to wydaje się, że projekt szybko zmierza w kierunku publicznego uruchomienia.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx