czwartek, 18 lipca

Patriot Fuel+ Lightning

Firma Patriot to przede wszystkim producent pamięci flash, ale także zewnętrznych baterii czyli tzw. powerbanków. I właśnie dwie baterie z nowej serii Patriot Fuel+ miałem okazję przetestować.Pierwsza z nich to bateria FUEL+ ze złączem Lightning o pojemności 1500mAh została zaprojektowana specjalnie dla urządzeń Apple. Produkt z certyfikatem „Made for iPhone” posiada złącze Lightning kompatybilne z Phone’em 5, 5S i 5C, piątą generacją iPoda Touch oraz siódmą generacją iPoda Nano dzięki czemu nie potrzebujemy żadnych dodatkowych kabli ani przejściówek do podładowania swojego urządzenia.

Patriot Fuel+ Lightning2

Patriot Fuel+ Lightning3

Patriot Fuel+ Lightning4

Bateria jest stosunkowo mała i poręczna dlatego łatwo trzymać ją nawet w kieszeni bądź podręcznej torbie. Posiada jeden przycisk uruchamiania urządzenia, który jest także wskaźnikiem ładowania. W zestawie dostajemy także przewód USB służący do ładowania baterii z naszego komputera. Testowałem baterię przez tydzień i stwierdzam, że jest ona w stanie niemal podwoić żywotność baterii iPhone’a 5.

Druga bateria to już urządzenie nieco mocniejsze i bardziej uniwersalne.  Bateria Patriot Fuel+ o pojemności 6000mAh. Jak czytamy na opakowaniu przeznaczona jest także dla smartfonów, a także małych tabletów. Bateria wyposażona jest w dwa wyjścia USB dzięki czemu możemy jednocześnie ładować z niej dwa urządzenia.

Patriot Fuel+ 6000mAh

Patriot Fuel+ 6000mAh2

Bateria posiada wskaźnik naładowania, który informuje nas ile mocy mamy jeszcze dostępnej. Jej ładowanie odbywa się identycznie jak wersji poprzedniej, czyli przez dołączony do zestawu kabel USB.

Patriot Fuel+ 6000mAh3

Po tygodniu korzystania z baterii uważam, że są pomocnym gadżetem w codziennym życiu, a jeszcze bardziej w różnego rodzaju aktywnościach poza źródłem zasilania. Możemy je zabrać na weekend za miastem, na wyprawę w góry, na łódkę, pod namiot. Wszędzie tam gdzie jesteśmy z dala od cywilizacji, a jednak nie chcemy uwolnić się od naszych iPhone’ów czy iPadów. Urządzenia firmy Patriot możemy dostać u wybranych sprzedawców, oraz w sklepach internetowych.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx