wtorek, 18 czerwca

Druga generacja Apple Watch Ultra może być dostępna z czarną tytanową obudową twierdzi dokładne żródło przecieków z Twittera znane jako ShrimpApplePro. Nowy Ultra będzie również dostępny w istniejącym wykończeniu tytanowym „Natural” twierdzi konto.

Mark Gurman z Bloomberga powiedział niedawno, że Apple testował ciemniejsze tytanowe wykończenie dla pierwszej generacji Apple Watch Ultra, ale zdecydował się go nie wypuszczać. Powiedział, że jest to „teoretycznie” możliwe, że wykończenie nowego modelu może zostać wydane w tym roku. Wcześniej, w takiej kopercie w kolorze Space Black był dostępny model Apple Watch Series 7.

Kolejną nową funkcją spodziewaną w Ultra jest szybszy czip S9, który, jak powiedział Gurman, jest oparty na układzie A15 Bionic zastosowanym po raz pierwszy w modelach iPhone’a 13.

Oczekuje się, że druga generacja Apple Watch Ultra zostanie ogłoszona we wrześniu wraz z Apple Watch Series 9, który podobno będzie dostępny w kolorze różowym.

Wydany we wrześniu 2022 roku Apple Watch Ultra to większa i bardziej wytrzymała wersja zegarka Apple Watch, przeznaczona do uprawiania turystyki pieszej, ekstremalnych sportów wodnych, nurkowania i innych aktywności na świeżym powietrzu. Jego cenę ustalono na 4799 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx