poniedziałek, 22 kwietnia

Nadchodzący Apple Watch Series 9 będzie miał ten sam wygląd co seria 8, z kopertami o rozmiarach 41 mm i 45 mm, ale wśród aluminiowych modeli ma się pojawić nowy, różowy kolor. Informacje takie udostępniło dziś dokładne wcześniej Twitterowe konto ShrimpApplePro.

Różowy będzie piątą opcją kolorystyczną aluminiowej serii 9 obok istniejących kolorów północy, księżycowej poświaty, srebrnym i czerwonym (PRODUCT)RED. Apple oferuje już różowe wykończenie dla kilku innych urządzeń, takich jak najnowszy iPad Air, iPad mini, iPad i iMac, a iPhone 15 i iPhone 15 Plus podobno będą również dostępne w kolorze różowym.

W przypadku modeli Apple Watch Series 9 z kopertą ze stali nierdzewnej opcje kolorystyczne to złoty, srebrny i grafitowy.

Konto spodziewa się, że modele Apple Watch Series 9 będą wyposażone w nowy czip, który, jak powiedział wcześniej Mark Gurman z Bloomberga, będzie oparty na czipie A15 Bionic zastosowanym po raz pierwszy w modelach iPhone’a 13 w celu poprawy wydajności.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje Apple Watch Series 9 we wrześniu wraz z linią iPhone’a 15 i drugą generacją Apple Watch Ultra. Modele z serii 9 będą dostarczane w mniejszym pudełku w porównaniu z modelami z serii 8, dodał przeciek, ponieważ Apple nadal zmniejsza wpływ opakowań produktów na środowisko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx