wtorek, 26 stycznia

tani iPhone wizualizacja

Chociaż nikt z nas nie jest pewien, czy prawdopodobny, tani iPhone stanie się prawdziwym produktem, to ciągłe plotki i informacje z nim związane wskazują, że coś się dzieje. Przynajmniej tyle, że projektanci i inżynierowie z Cupertino badają i testują urządzenie.

Ostatnio widzieliśmy wycieki zdjęć pokazujących nam prawdopodobne etui (według producentów) do takiego urządzenia, a pogłoski twierdzą, że ma być to plastikowe urządzenie z 4-calowym wyświetlaczem bez Retiny. Mówi się także, że urządzenie będzie grubsze, szersze i wyższe niż iPhone 5 i trafić ma przede wszystkim na rynki wschodzące Ameryki Południowej i Azji. Cena takiego taniego iPhone’a ma się wahać w przedziale 300 – 400 dolarów bez dotacji operatora. Jedna rzecz, jakiej jeszcze nie wiemy to jak takie urządzenie mogłoby wyglądać w całości.

Na szczęście, serwis AppleInsider uratował nas od niepewności i opublikowane kilka fantastycznych, szczegółowych wizualizacji na podstawie zasłyszanych do tej pory plotek.

render-130621-1

Jak widać z obrazka, boki iPhone’a są lekko zaokrąglone wokół tylnych krawędzi i – jak w iPhone’ie 5 – port Lightning i wejście zestawu słuchawkowego są umieszczone w dolnej części urządzenia wraz z mikrofonem i głośnikiem.

Być może największą zmianą jest są owalne przyciski głośności z boku urządzenia. Z przodu urządzenia wygląda jak każdy inny iPhone, lecz jest grubszy i odróżnia go wygląd tych bocznych przycisków. Rozdzielczość ekranu jest bardzo rzadko uwzględniana na takich wizualizacjach.

Tak czy inaczej to dotychczas najlepsza wizualizacja taniego iPhone’a, a przynajmniej zebranie plotek jakie o nim mówią. Jak już wspomniałem, nie wiemy, czy to prawdziwe urządzenie i czy faktycznie pojawi się na rynku. Tak więc, dopóki szefowie Apple nie zaprezentują nam go na swojej konferencji to wciąż oficjalnie nie istnieje.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x