wtorek, 19 stycznia
Plastikowa obudowa w iPhone'ie 3GS

Plastikowa obudowa w iPhone’ie 3GS

Serwis Digitimes dostarczył dziś kolejnych szczegółów na temat prawdopodobnego, tańszego iPhone’a który mógłby trafić na rynek. Według ich źródeł z łańcucha dostaw, nowy, podstawowy model iPhone’a ma posiadać obudowę z tworzywa, a nie ze szkła i aluminium, które zostało wykorzystane do obecnych modeli.

Serwis przytacza także inne krążące pogłoski sugerujące, że tańszy iPhone będzie alternatywnie posiadał „spodnią część zmieszaną z tworzywa sztucznego i metalu, a wewnętrzne części metalowe będą mogły być widoczne z zewnątrz przez tą specjalną konstrukcję”.

Publikacja informuje również, że elementy konstrukcyjne dla tańszego iPhone’a przechodzą już walidacją, a produkt końcowy może pojawić na rynku w drugiej połowie 2013 roku.

Digitimes wzniecił prowadzone od dawna plotki o tańszej wersji iPhone’a już w zeszłym tygodniu. Raport szybko został podchwycony przez Wall Street Journal i agencję Reuters, twierdząc to samo i dostarczając dodatkowych informacji o jego orientacyjnej cenie w okolicach 99 – 149 dolarów. Późniejsze komentarze wypowiedziane przez szefa marketingu Apple Phila Schillera zdawały się sugerować, że Apple nie bierze pod uwagę takiej możliwości, ale artykuł został szybko wycofany przez oryginalne źródło tej publikacji.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x